Laminátová sada 250gr

Kód: 34099/BLU000047
186,30 Kč –14 %
blue car laminátova sada 34099 250gr
186,30 Kč –14 % 158,50 Kč / ks 131 Kč bez DPH
Skladem

Laminátová sada 0,25L

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato sada obsahuje skleněné rohože, Má velmi dobrou přilnavost k povrchu. Vytvrzená vrstva je odolná vůči vodě, benzínu, mastnotě a krátkodobému vystavení vysokým teplotám až do 80 ° C. Určeno k vyplnění významných materiálových ztrát v karoseriích automobilů, lodí, přívěsů atd. a ke zpevnění a vyztužení struktury opravovaných prvků. 

Vyznačuje se vysokou elasticitou a krátkou dobou tuhnutí. Po vytvrzení má velmi vysokou mechanickou pevnost, lze jej brousit a překrývat libovolnými polyesterovými tmely. Neaplikujte přímo na reaktivní primery a jednosložkové akrylátové a nitrocelulózové produkty.

Sada se skládá z: polyesterová pryskyřice, tužidla, skleněné rohože.

PRODUKT URČENÝ NA POVRCH: ocel, dřevo, kov, polyesterové lamináty, hliník, staré nátěry.

JAK POUŽÍVAT:

Příprava povrchu: Ošetřené povrchy odmastit, obrousit a vyčistit. Znovu odmastěte a poté důkladně osušte.
Příprava skleněné podložky: Připravte si vhodný kus skleněné podložky tak, aby podložka přesahovala minimálně 2 cm za hranici poškozeného místa.
Příprava pryskyřice: Důkladně smíchejte do jednotné barvy 100 hmotnostních dílů polyesterové pryskyřice s 2-3 hmotnostními díly tvrdidla. Doba aplikace po smíchání s tvrdidlem 10-15 minut při 20°C. Nepřekračujte doporučené množství tužidla.

Aplikace:

Pryskyřici smíchanou s tužidlem naneste štětcem na čištěné místo.
Naneste rohož, přitlačte a nasyťte pryskyřicí pomocí štětce. V závislosti na poškození lze nanést několik vrstev. Minimální provozní teplota 10°C. Nespotřebovanou pryskyřici smíchanou s tužidlem do plechovky nelijte.

Doba schnutí:

45 minut/20°C. Po vytvrzení lze povrch laminátu mechanicky opracovat nebo vyrovnat polyesterovým tmelem. Teploty pod 20°C prodlužují dobu schnutí.

Broušení:

Předbroušení by mělo být provedeno brusným papírem P80-P120.

Skladujte v původním obalu, těsně uzavřené, na suchém, chladném místě, mimo zdroje tepla a vznícení, při teplotě 5 až 20°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: