3M Finesse-it Leštící kotouč, pěnový, oranžový, průměr 83 mm

Kód: 02648
Akce Tip
Značka: 3M
118,60 Kč –59 %
02648 3M Finesse-it Leštící kotouč, pěnový, oranžový, průměr 83 mm
118,60 Kč –59 % 48 Kč / ks 39,70 Kč bez DPH
Skladem

3M Finesse-it Leštící kotouč, pěnový, oranžový, průměr 83 mm (02648)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leštící Kotouč 3M Finesse-it - oranžovo-bílý je ideální pro konečné úpravy a extra jemné kroky finálních úprav pro automobilové OEM čiré laky a odstranění škrábanců od broušení nebo stop po leštění kruhovými pohyby z předchozích kroků finálních úprav. Je speciálně vyvinut pro dosažení pololesklého nebo vysoce lesklého povrchu na nátěrech dřeva, v automobilovém, loďařském i leteckém průmyslu.

Vlastnosti:

  • Vytváří rovnoměrné a hladké povrchy pro aplikaci 3M Finesse-it lešticích past
  • Kotouče se používají s leštičkami a orbitálními bruskami
  • Opravuje laky bez nutnosti přelakování
  • Systém uchycení 3M Hookit drží kotouč bezpečně na místě a umožňuje jeho rychlou výměnu
  • K dispozici s plochým a vaflovým lícem

 3M Finesse-it Leštící Kotouč oranžový se používá s našimi lešticími prostředky 3M Finesse-it, které jsou speciálně vyvinuty pro dosažení pololesklého nebo vysoce lesklého povrchu na nátěrech dřeva, v automobilovém, loďařském i leteckém průmyslu.

Lešticí Kotouč 3M Finesse-it – oranžovo-bílý je ideální pro konečné úpravy a extra jemné kroky finálních úprav pro automobilové OEM čiré laky a odstranění škrábanců od broušení nebo stop po leštění kruhovými pohyby z předchozích kroků finálních úprav. Oranžové pěnové lešticí kotouče lze také použít v systému pro opravu laků 3M Finesse-it Trizact pro AOEM laky a čiré laky. Naše kotouče jsou vyráběny s upínacím systémem 3M Hookit, který dovoluje rychlou montáž a demontáž kotouče a který ho bezpečně drží na svém místě během používání. Lešticí kotouč 3M Hookit lze rychle a pevně připojit k rychloupínací opěrné podložce pod disky (prodává se samostatně) na rotační nebo orbitální nářadí, lze je čistě a jednoduše odstranit, a mohou být vždy znovu použity po celou dobu životnosti kotouče. Výsledky leštění závisí na konkrétním použitém lešticím přípravku, typu laku a použitém nářadí. Vyvinuli jsme naši řadu pěnových kotoučů speciálně vhodných pro jedinečné chemické složení pokročilých technologií laků. Pěnové kotouče jsou obecně méně agresivní a vytvářejí jemnější povrch než vlněné kotouče. Běžně fungují při vyšších otáčkách než vlněné kotouče a jejich brusný účinek je přitom založen na kombinaci broušení a tím i vytváření tepla, následkem čehož dochází k mírnému natavení povrchové vrstvy nátěru a odstranění jemných škrábanců, stop po leštění a jiného povrchového poškození. Pěnové kotouče se pohybují při broušení v různých úrovních, což je dáno jejich měkkostí a velikostí otvorů v materiálu, z něhož jsou vyrobeny; čím větší jsou otvory, tím agresivněji podložka brousí. Podložky s „uzavřenými póry" jsou nejméně agresivním typem kotoučů. Pěnové lešticí kotouče můžete používat ve společně s leštidly, jsou vhodné pro použití s rotačními a pneumatickými orbitálními bruskami. Naše produkty 3M Finesse-it  jsou řada speciálně navržených brusiv, lešticích past, leštidel a lešticích kotoučů, která se používá ve výrobě aut a autoopravárenství pro odstranění vad, škrábanců po broušení nebo stop po leštění na různých lakovaných površích. Produkty 3Mn Finesse-it jsou nedílnou součástí našeho doporučeného lešticího systému pro opravy povrchových vad laků, lakovaného dřeva, pevných povrchů, gelových laků, práškových nástřiků, průmyslových nátěrů, akrylu a skla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: