VISBELLA Keramická Nano ochrana laku sada

Kód: 66703
314,10 Kč –14 %
66703 nano ochrana laku sada removebg preview
314,10 Kč –14 % 267,40 Kč / ks 221 Kč bez DPH
Skladem

VISBELLA Keramická Nano ochrana laku sada

Detailní informace

Detailní popis produktu

Visbella 10H Crystal Nano Coating je permanentní keramický nátěr, který se vyznačuje vysokým leskem, bezkonkurenčním super hydrofobním efektem, odolností proti poškrábání a chemickou odolností. UV odolnost.

Tepelná odolnost a antigrafiti maskuje super hydrofobní skleněný povlak s tvrdostí 1OH, působí jako ochranný bariérový povlak na povrchu pláště Vašeho auta, chrání Váš vůz před stárnutím, blednutím počasí a sluneční erozí, prudkým deštěm, průmyslovým práškem atd.

Postup:

  • Použijte objednávku k vozu - přední kryt - střecha - zadní kryt - zadní dveře - přední nárazník - zadní nárazník.
  • Nejprve vyčistěte auto a osušte přebytečnou vodu. Pokud máte leštičku, nejprve vyleštěte lak auta. Zabalte mycí houbu s čisticím hadříkem v sadě.
  • Naneste  tekutinu (5-10 kapek) na čisticí hadřík. Střídavě nanášejte na karoserii vodorovně a svisle, ujistěte se, že nanášíte rovnoměrně na plochu, která je pokaždé asi 40 x 40 cm.
  • Po 1 - 5 minutách (záleží na teplotě v různém ročním období) očistěte přebytečnou tekutinu dalším čisticím hadříkem.
  • Aplikujte na další oblasti jako krok 2 a 3 a dokončete nátěr na zbývající části vozu.
  • Poznámka: Po 1 - 5 minutách nátěru rovnoměrně otřete přebytečnou tekutinu čistým hadříkem (Toto je velmi důležité!) Chraňte před vodou a prachem po dobu 24 hodin. Neprovádějte nátěr na slunci nebo při velmi vysokých teplotách.

VAROVÁNÍ

Obsahuje estery metakrylové kyseliny, kyselinu acylovou. Zabraňte kontaktu s pokožkou a očima. V případě zasažení očí vyplachujte vodou po dobu 15 minut a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě kontaktu s pokožkou, při požití důkladně omyjte mýdlem a vodou, vyhledejte lékařskou pomoc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: