Sestava vzduchových pistolí 5ks

Kód: 11190
1 080,50 Kč –15 %
Sestava vzduchových pistolí 5ks
1 080,50 Kč –15 % 918,40 Kč / ks 759 Kč bez DPH
Skladem

SADA PISTOLÍ 5 dílů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada obsahuje: pistole se spodní nádrží, pistole profukovací vzduchová pistole s hrotem a manometrem pro huštění pneumatik pistole pro stříkání horní nádrž s víkem a trysky 1,5 mm, 5 m spirálové hadice s rychlými připojovacími svorkami.

Technické parametry pistole: průměr trysky (1,5 mm mosaz jehly), úpravou množství a poléváním, ovládání tlaku vzduchu, hliníkové tělo a nádrž s kapacitou 600 ml, doporučený provozní tlak 3 až 5 barů, 1/4 palce, montážní - rychlé konektory.

Technické parametry pistole pro huštění kol: délka 350 mm hadice, spojky euro skončila 1/4 „měřítko do 15 bar gumy pláště hodiny, vybaveným vypouštěcím ventilem vzduchu, velmi dobré kvality.

Technické parametry spirálového kabelu: maximální pracovní tlak 12 bar, zcela z kovu, spojení s rychlospojkou.

Technické parametry pistole pro čerpání: kontejner s kapacitou 1 litr, univerzální rychlospojka 1/4 palce, dlouhá tryska, mosazný zámek a tryska, regulace průtoku. Určeno pro mytí olejem a jinými kapalinami, stříkání olejem, údržbu podvozku a podobně, povlakové vazníky a všechny materiály ve stavebnictví, stříkání emulzních barev, základů a mnoho dalších aplikací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: