Tmel s jemným a odlehčeným skleněným vláknem Hi-Tech Glass putty / Canary yellow / ultra lehký

Kód: XP1027/1
629,20 Kč / ks 520 Kč bez DPH
Skladem

Tmel s jemným a odlehčeným skleněným vláknem Hi-Tech Glass putty / Canary yellow  / ultra lehký / XP1027 1 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super lehký tmel se skleněnými vlákny. Je charakteristický krémovou konzistencí, která umožňuje snadné nanášení v 2 - 4 mm vrstvách a broušení hrubším zrnem. Možnost využití vyššího granulátu brusných materiálů (tloušťka P120 - P150). Adekvátní tvrdost tmelu k povrchu eliminuje tvorbu přechodů mezi tmelem a opraveným povrchem. V důsledku toho může být tento tmel použit přímo pod plnící základ.

Tento tmel je určen především pro velké opravy velmi zničených ploch. Používá se k vyplnění nerovnosti na oceli, hliníku, pozinkovaných povrchů a sklolaminátů. Určeno pro strojní i ruční broušení na sucho. Nezanáší brusný papír. Jednoduchá práce i na površích obsahujících složité tvary a také při použití hrubší vrstvy. Má velmi dobrou povrchovou přilnavost, určený např. pro posílení poškozených ploch, zvýšení mechanické pevnosti opravovaného prvku.

POUŽITÍ:

Povrch musí být čistý, suchý, odmaštěný a zmatněný. Důkladně promíchejte tmel a 2-3% tužidla BPO podle hmotnosti. Aplikujte do 5 minut při teplotě 20 ° C. Vyšší teplota může snížit dobu zpracovatelnosti a urychluje dobu schnutí.

Upozornění - Použití příliš mnoho tužidla může vést ke změně barvy povrchu. Tmel se nedoporučuje používat při teplotě pod 15 ° C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely stěrkové
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: