POLYURETHAN tmel přelakovatelný 310ml šedý

Kód: 34839/BLU000093
209,30 Kč –15 %
BLU000093 tmel
209,30 Kč –15 % 177,90 Kč / ks 147 Kč bez DPH
Skladem

TĚSNÍCÍ HMOTA PŘELAKOVATELNÁ 350ml šedá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polyuretanové lepidlo a tmel je jednosložková bezsilikonová směs, která vytváří silné těsnění, když je vzduch vlhký. Díky krémové kompaktní konzistenci nestéká a nevytváří kontrakce škrábance. Může být použit na následujících podkladech: Surový plech, Sklenka, Hliník, Dřevo, Beton, Plasty.

Vyznačuje se silnou přilnavostí k podkladu. Odolný vůči olejům, soli, vodě a povětrnostním vlivům. Díky své elasticitě v kombinaci s vysokou pevností působí jako antivibrační a zpevňující hmota pro strukturu karoserie. Snadná aplikace (přesné umístění).

Aplikace:

Používá se ke spojování a utěsňování spojů mezi plechy v místech jako jsou svary, bodové spoje, spoje překrytí atd. Používá se také k utěsnění prvků karoserie automobilů. Lze jej nanášet stříkáním, vymačkáváním, štětcem a lze jej použít k rekonstrukci nátěru proti nárazu kamene. Umožňuje lakování vodou ředitelnými laky téměř ihned po aplikaci, což zkracuje dobu opravy a zlepšuje účinnost.

Ponecháte-li déle než 24 hodin, může být nutné ji mírně zmatnit netkanou textilií, aby se dosáhlo lepší přilnavosti barvy. Lze jej natírat všemi nátěrovými systémy.

Charakteristika:

otevřená doba od 10 do 600 minut
pevnost 1,8 až 9 N/mm2
prodloužení při přetržení od 300 do 1000 %
mez pevnosti od 6 do 15 N/mm
provozní teplota od -40°C do +90°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: