Primer, aktivátor 30ml lepení na sklo

Kód: 080056
181,50 Kč / ks 150 Kč bez DPH
Skladem

Primer, aktivátor 30ml lepení na sklo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Primer, aktivátor 30ml lepení na sklo je univerzální základní nátěr, zesilující vazbu na sklo, sítotisk, keramiku a barvu. 
Primer je směs reaktivních polyuretanových oligomerů rozpuštěných v organických rozpouštědlech. Není ovlivněno UV zářením. Primer lze použít v automobilovém průmyslu ke zlepšení adheze polyuretanových tmelů na sklo s keramickým sítotiskem. 

NÁVOD K POUŽITÍ
A. Příprava povrchu
Povrch, který má být natřen, musí být rovný, suchý, zbavený prachu a neměl by mít žádné stopy mastnoty nebo jiných nečistot, které by mohly nepříznivě ovlivnit vlastnosti lepení. Důrazně se doporučuje odmastit keramický sítotisk rozpouštědlem, jako je aceton. Při použití rozpouštědel uhaste všechny zdroje vznícení a pečlivě dodržujte bezpečnostní a manipulační pokyny výrobce.
B. Aplikace
Před použitím produkt důkladně protřepejte, aby se produkt homogenizoval. Ihned po použití nádobu hermeticky uzavřete. Naneste základní nátěr na sítotisk pomocí plstěné maznice bez chmýří rovnoměrným a lehkým tlakem, abyste získali homogenní a matný film.
Po zaschnutí naneste tmel do jedné hodiny, postupujte podle pokynů v jeho technickém listu. Jakýkoli kontakt s vlhkostí způsobí vytvrzení základního nátěru. Z tohoto důvodu musí být přípravek spotřebován do 24 hodin po otevření lahvičky.
C. Čištění
Během prvních 5 minut po aplikaci je možné čistit uhlovodíky. Poté je nutné použít směs MEK a xylenu.

SKLADOVÁNÍ A ŽIVOTNOST
12 měsíců v neotevřených originálních obalech skladovaných v suchu při teplotě 0 až 25 °C. 24 hodin po otevření.

BEZPEČNOST
Škodlivý a vysoce hořlavý. Před použitím si přečtěte bezpečnostní list materiálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: