VISBELLA Ruční sada na leštění světel

Kód: 60183
263,70 Kč –15 %
60183A
263,70 Kč –15 % 223,90 Kč / ks 185 Kč bez DPH
Skladem

VISBELLA Ruční sada na leštění světel

Detailní informace

Detailní popis produktu

VISBELLA Ruční sada na leštění světel je navržena tak, aby eliminovala nejhorší případy degradace světlometů, žloutnutí, oxidace a škrábanců od Vašich světlometů. Sada obsahuje vše potřebné k obnově nejzakalenějších čoček a lze ji používat bez speciálních nástrojů. Získejte skvělé výsledky na většině plastových čoček, jako jsou koncová světla, přívěsy, lodní okna, štíty přilby, čelní skla motocyklů, sněžné skútry a další.

Příprava: Vyčistěte sklo světlometu vodou. Zakryjte oblast kolem objektivu, abyste zabránili poškrábání na blízkých lakovaných površích.

1.Broušení

Brusný kotouč za mokra do písku pro úplné odstranění silného zažloutnutí, vyblednutí a koroze.

2. Leštění

Naneste leštící pastu (krok 2) a leštěte čisticím hadříkem, dokud se lesk nevrátí do původního stavu.

3.Ochrana


Před pokračováním v tomto kroku vyčistěte čočku světlometu a ujistěte se, že je čočka suchá. Ujistěte se, že světlomet není vystaven přímému slunečnímu záření (VELMI DŮLEŽITÉ). Naneste 5-10 kapek ochranné kapaliny na čisticí hadřík a nanášejte kapalinu střídavě vodorovně a svisle na čočku světlometu a ujistěte se, že je kapalina nanesena rovnoměrně. Necháme 3-5 minut zatuhnout a přebytečnou tekutinu setřeme. Počkejte 24 hodin na úplné vytvrzení nebo místo toho použijte fén na 1-2 minuty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: