BLUE-CAR Odstraňovač nátěrů 400ml spray

Kód: BLU000198
159,70 Kč / ks 132 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Odstraňovač barvy Paint remover 400ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač barvy je aerosolový chemický prostředek pro odstraňování lakových povlaků, barev, zaschlých tuků, olejů, těsnění a lepidel. Obsahuje přísady, které rozpouštějí staré vrstvy barev a laků, vosky, sedimenty a další nečistoty.

APLIKOVÁNÍ:
Působení je nejlepší způsob, jak připravit povrch před použitím CA, UV lepidel a laků k odstranění nežádoucí kontaminace. Odstraňovač barvy neničí ozónovou vrstvu a nezpůsobuje korozi. Je vhodný pro přípravu povrchu před lakováním. Neměl by být používán na plasty a jiné povrchy bez testování vlivu na podklad. Výrobek je kompatibilní s kovovými, skleněnými, keramickými a kamennými povrchy.

TIPY:
Vzhledem k jeho agresivnímu působení je nutné produkt používat se zvláštní opatrností. Způsob použití spočívá v předběžném mechanickém čištění povrchů od uvolněných starých nátěrů. Obsah plechovky by měl být dobře promíchán protřepáním nádoby. Aplikujte přípravek ze vzdálenosti asi 10 až 20 cm, povrch důkladně zakryjte. Po nanesení produktu na vyčištěný povrch počkejte nějakou dobu, než povlak měkne a objeví se bubliny. Zbytky rozpuštěné přípravkem se mechanicky odstraní a zbytky se omyjí vodou. V případě nedostatečných účinků je třeba operaci opakovat.

UPOZORNĚNÍ:
Odstraňovač barvy obsahuje hořlavé látky. Používejte rukavice, brýle a pracovní oděv. Produkt je škodlivý pro dýchací systém a kontakt s pokožkou. Vzhledem k agresivním vlastnostem přípravku by měl být používán v dobře větraných místnostech (pod digestoří). Uchovávejte nádoby s výrobkem mimo dosah zdrojů ohně a tepla. Další opatření jako u tlakových nádob (aerosolů). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Oprava karoserie
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: